GLS futárszolgálat keres C-E kategóriával rendelkező gépkocsivezető kollégát állandó munkára

Varigotti Kft.
Szigetvár
2019. 07. 16.

GLS futárszolgálat keres állandó belföldi munkára gépkocsivezetőt.

Amit kínálunk:

  • Állandó munka két cím között:Szigetvár-Alsónémedi-Szigetvár
  • Rendszeres havi jövedelem
  • Állandó éjszakás munkarend,hétfőtől péntekig
  • Megfelelő műszaki állapotban lévő teherautó és pótkocsi

Feladatok

  • Postai csomagok szállítása éjjel.

Elvárások

  • C-E kategóriás jogosítvány,vetzetési gyakorlatta
  • GKI és digitális tachográf kártya
  • Precíz munkavégzés
  • Vezetési gyakorlat forgózsámolyos pótkocsival

Előny a cserekonténeres teherautón és pótkocsin szerzett tapasztalat

Előnyök

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!